کلاس استعداد تحصیلی دکتریکلاس استعداد تحصیلی دکتری 
مدرس:دکتر علی مدنی 
کلاس استعداد تحصیلی دکتری شامل 5 بخش اصلی است تمامی مفاهیم اصلی به صورت مشروح مورد بسط و توضیح قرار گرفته است :
درک مطلب: همانطور که مستحضر هستید درک مطلب در آزمونهای ورودی دکتری شامل متونی تخصصی است که با توجه به گروههای آزمایشی متفاوت به صورت تخصصی این متون مورد بحث قرار می گیرند در این کلاس با تکنیکهای مشروحی در حل انواع متون تخصصی بیان شده اند.
1- استدلال منطقی : این بخش که مختص تمامی گروهها به غیر از فنی مهندسی می باشد در قالب نکاتی کلیدی و مثالهای فراوان با حل های کاملا تشریحی به بحث درباره سوالات استدلال منطقی می پردازد.
2- تحلیلی: در این بخش که جدیدترین مبحث آزمونهای دکتری در درس استعداد تحصیلی است با بررسی تمامی نکات پایه ای چندقانونی به بحث و بررسی سوالات تحلیلی می پردازد.
3- کمیتی : سوالات کمیتی نیازمند بررسی همه جانبه سوالات پایه ای ریاضیاتی است در این بخش تمامی سوالات و نکات ریاضیات از پایه بررسی شده و در انتها به بررسی تستهای طبقه بندی شده پرداخته شده است.
4- تجسمی: مبحث تجسمی مختص گروه فنی مهندسی است که در این بخش از کلاس با بررسی تستهای نکته دار این مبحث مورد بررسی قرار گرفته شده است.

در کنار کلاس استعداد تحصیلی دکتری ، کتاب مجموعه سوالات استعداد تحصلی  به همراه پاسخ های تشریحی در سه جلد آماده شده است که این کتاب بهترین مکمل برای کلاس می باشد.به داوطلبان پیشنهاد میشود در کنار کتاب آموزش گام به گام به بررسی کتابهای مجموعه تست حتما بپردازند.
جلد اول : گروه فنی مهندسی
جلد دوم : گروه علوم انسانی و علوم پایه
جلد سوم : سایر گروه ها(هنر- کشاورزی- زبان- دامپزشکی- علوم پزشکی و ...)

پرسش های پاسخ داده شده


هنوز هیچ سوالی ثبت نشده است .

سوال خود را بپرسید
در صورتیکه علاقه مند به دسته بندی سوالات خود به نام خودتان هستید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس سوال خود را مطرح نمایید تا پس از پاسخ در بخش سوالات من قابل مشاهده باشد.
در صورت تمایل وارد شوید
 • انتخاب مقطع :


  انتخاب گروه :


  انتخاب رشته :


  استان :


  شهر :


 •  
 •    
 •  
 •