دکتری برق قدرت | ماهان


دکتریآیا از پراکندگی و وسعت منابع کنکور دکتری در هراس هستید؟
دکتریآیا با سلایق طراحان سؤال آشنا نیستید و نمی دانید از چه سرفصل ها و چه محتوایی مورد سنجش قرار می گیرید؟
دکتریآیا نیاز به خلاصه و چکیده ی سر فصل های مهم و پرتکرار کنکور دکتری را در خود احساس می کنید؟
دکتریآیا از انگیزه ی کافی برای درس خواندن و طی مسیر رقابت کنکور دکتری برخوردار نیستید؟موسسه آموزش عالی ماهان با سیزده سال تجربه در برگزاری دوره های آمادگی آزمون دکتری ، با تاسیس دپارتمان مهندسی برق در مقطع دکتری اولین و قوی ترین مرکز آموزشی جهت ورود به دکتری می باشد
دکتریدر جستجوی برترین ها نیستیم ، به ساختن برترین ها می اندیشیم
دکتریگروه قدرت
موضوع اصلی اين مجموعه توليد، انتقال، توزيع و تبديل انرژی الکتريکی است. مهندسی سيستم‌های قدرت و ماشينهای الکتريکی دو شاخه کلاسيک اين گروه هستند. که در آنها مسائلی نظير بررسی، طراحی، بهره‌برداری، کنترل و حفاظت سيستم‌های قدرت و اجزاء آنها موردمطالعه قرار گرفته و اصول کار و طراحی انواع ماشينهای الکتريکی آموزش داده می‌شود. با توجه به نقش روز افزون کامپيوتر در شاخه‌های مهندسی امروزه اکثر تجزيه و تحليل و طراحی سيستمها و دستگاه‌های قدرت بوسيله کامپيوتر انجام می‌گيرد. بعلاوه در شاخه نوينی از مهندسی قدرت تحت عنوان « الکترونيک قدرت » سيستمهای که از ترکيب مبدلهای استاتيکی انرژی الکتريکی، ماشينهای الکتريکی و مدارهای الکتريکی حاصل می‌شود مورد بررسی قرار می‌گيرند. آزمايشگاهها و کارگاههای تخصصی گروه قدرت شامل: ماشينهای الکتريکی 1 و 2، فشارقوی، مدار و اندازه‌گيری 1 و 2، رله و حفاظت، مبانی مهندسی برق 1 و 2 و کارگاه برق می‌باشد .
نام دروس آزاد/سراسری
الکترو قدرت1 سراسری
ماشین الکتریکی2 مشترک
دینامیک سیستم های قدرت
ریاضیات مهندسی آزاد
زبان تخصصی آزاد  فرم مشاوره رایگان دوره آمادگی دکتری ( تابستان 96)


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 8506-021 تماس بگیرید 
 .

پرسش های پاسخ داده شده


هنوز هیچ سوالی ثبت نشده است .

سوال خود را بپرسید
در صورتیکه علاقه مند به دسته بندی سوالات خود به نام خودتان هستید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس سوال خود را مطرح نمایید تا پس از پاسخ در بخش سوالات من قابل مشاهده باشد.
در صورت تمایل وارد شوید
  •  
  •    
  •  
  •  برچسب ها