نمایندگی ها
خدمات ماهان و درخواست اخذ نمایندگی


 
  • کلاس آنلاین

هدف اصلی ما فراهم نمودن فرصت های برابر آموزشی برای همه، همه وقت و در همه جاست

از سال 1388 متخصصان R&D  (Research & Development)پس از بررسی­ های متعدد در حوزه­ های مختلف آموزشی و پژوهشی گرد هم آمدند و با هدف ارتقای سطح دانش آکادمیک و به روزرسانی این علوم بهترین پروپوزال کلاس های آنلاین را ارائه کردند. اکنون با گذشت اجرای این طرح به مدت 9 سال، موسسه آموزش عالی آزاد ماهان پیشرو در برگزاری کلاس های آنلاین کاملا تعاملی (Interactive) در ایران می­باشد. با اجرای کلاس های آنلاین تعاملی تمامی امکانات مورد نیاز برای یک کلاس درس کارآمد درمحیط اینترنت در اختیار اساتید و داوطلبان قرار می­گیرد. با توجه به نیازسنجی متخصصان آموزش و پژوهش پیش از اجرای این طرح و نیز نظرسنجی سالانه از اساتید و داوطلبان و تلاش برای بهبود مداوم زیرساخت های تکنولوژیکی، محتوا و شیوه اجرا، کلاس های آنلاین کنونی دارای کیفیتی در حد استانداردهای جهانی هستند.

در نرم افزار مورد استفاده (Adobe Connect) برای کلاسهای آنلاین امکانات زیر در اختیار داوطلبان قرار می گیرد:

 تصویر استاد – صدای استاد – وایت برد مجازی – فایلهای آموزشی – صدا و تصویر داوطلب -آزمونک­ های آنلاین و سامانه نظرسنجی در حین برگزاری کلاس

نکته مهم در اجرای کلاسهای آنلاین بهینه­ سازی پهنای باند اینترنت است که برای بهترین کیفیت برگزاری فقط به 128 کیلوبایت بر ثانیه پهنای باند نیاز دارد. بنابراین، امکان استفاده از این کلاسها برای تمامی کاربران خانگی در اقصی نقاط کشور فراهم شده است. عدم دسترسی به اساتید مجرب در شهرستان­ها، برگزاری کلاس در ساعات مختلف شبانه روز، عدم نیاز به مجتمع های آموزشی پر هزینه، حذف سفرهای درون شهری و بین شهری و …با استفاده از کلاس ­های آنلاین تمامی مشکلات مذکور به ویژه برای داوطلبان شهرستانی مرتفع می­گردد.

 

آزمون

 

آزمون های طبقه بندی شده ی ماهان در مقطع کارشناسی ارشد 8مرحله آزمایشی

آزمون های طبقه بندی شده ی ماهان در مقطع دکتری 4مرحله آزمایشی

کتاب

ž تألیف کتابهای جدید دکتری

žاستعداد تحصیلی- زبان عمومی- خلاصه نکات مدیریت بازرگانی-سوالات و پاسخ تشریحی چندسال اخیر مدیریت بازرگانی

خلاصه نکات روانشناسی-خلاصه نکات پژوهش هنر -سوالات و پاسخ تشریحی چندسال اخیر مدیریت دولتی

žسوالات و پاسخ تشریحی حسابداری -آمار

تألیف کتابهای جدید و ویرایش ارشد

žاستعداد تحصیلی-مدیریت از دیدگاه اسلام-زبان عمومی -نقد هنری و ادبی -تاریخ هنر ایران و جهان و فرهنگ هنر ایران و جهان-روانشناسی مرضی-روانشناسی

بالینی-زبان عمومی مجموعه زبان انگلیسی -زبانشناسی -آموزش زبان -تحقیق در عملیات-حسابداری صنعتی

 

دپارتمان مشاوره تخصصی ارشد و دکتری موسسه آموزش عالی آزاد ماهان

 

داشتن مشاوری پشتیبان و همراه با رتبه برتر که گواه توانایی در کسب موفقیت در کنکور ارشد و دکتری است همواره از سوی داوطلبین نیازی مهم و ضروری بوده است.آمار قبولی نشان می دهد وجود این فرد در روند پیشرفت تحصیلی و قبولی در کنکور ارشد و دکتری تاثیر بسزایی دارد.

بر آن شدیم در جهت پاسخگویی به این نیاز بسته ای ویژه با همکاری رتبه های برتر موسسه ماهان طراحی نموده و با بهترین خدمات و پشتیبانی با ارتباط انسانی موثر در جهت پرورش نقاط قوت و رفع نقاط ضعف داوطلبین با محصول جدیدی به نام {پشتیبان ارشد و دکتری }قدم برداریم.

در این طرح ویژه که برای اولین بار در حوزه کارشناسی ارشد و دکتری در کشور اجرا می شود.داوطلبین می توانند پس از ثبت نام تا کنکور از مشاوره تخصصی و پشتیبانی منظم و برنامه ریزی و هدایت تحصیلی مدون و رفع اشکال و جمع بندی توسط مشاور رتبه برتر استفاده نمایند.این طرح برای داوطلبین تهران به صورت حضوری و برای داوطلبین شهرستانها به صورت تلفنی ارائه خواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات پشتیبان ارشد و دکتری

مشاوره و هدایت تحصیلی منظم

برنامه ریزی درسی هفتگی مدون

بررسی نقاط ضعف و قوت داوطلبین و بهبود وضعیت تحصیلی داوطلب

بررسی میزان انحراف داوطلب از برنامه زمانبندی در بازه های زمانی مشخص و کمک به روند اجرای به موقع برنامه

رفع اشکال اختصاصی

تحلیل آزمون های آزمایشی ماهان و بررسی کارنامه داوطلب و ارائه راهکارهای بهبود آزمون های بعدی

حل مشکلات اجرایی داوطلبین و تسریع انتقال اطلاعات

جمع بندی 1 ماه آخر

 

[FormID]

whatsapp logo instagram logo