رویا احمد آبادی رتبه 3 مدیریت دولتی دکتری 1400رویا احمد آبادی رتبه 3 مدیریت دولتی دکتری 1400 

 

رویا احمد آبادی رتبه 3 مدیریت دولتی دکتری 1400

 

                                                         رویا احمدآبادی رتبه 3مدیریت دولتی دکتری 1400                             

 

نتیجه نهایی : رتبه 3 مدیریت دولتی دکتری 1400

 

1- از چه زمانی برای کنکور دکتری شروع به مطالعه کردید ؟ و اينكه شاغل بوديد؟

از شهریور و مهر ۹۹ با روزی یکی دو ساعت شروع به مطالعه کردم و از آذر ۹۹ ساعت مطالعه ام رو به مرور بیشتر کردم( ۳ الی ۴ ساعت). با توجه به اینکه شاغل بودم این روند رو تا کنکور کم و بیش ادامه داشت. در هفته های پایانی هم با تمرکز بر مرور و جمع بندی مطالب تا ۶ ۷ ساعت در روز برای مطالعه وقت گذاشتم.

2- توصیه تون به داوطلبان كنكور۱۴۰۱ چيست؟

دورس تخصصی را مفهومی یاد بگیرند

حتما در ماهای پایانی همزمان با مطالعه تست تمرین کنند مخصوصا در دروسی مثل زبان و استعداد تحصیلی برای مدیریت زمان بهتر استراتژی مشخصی برای حل تست های این دوروس قبل از آزمون اصلی در ذهن داشته باشند.

3- از كلاس و ازمون آزمايشي هم استفاده مي كرديد؟

بله از خدمات موسسه ماهان استفاده کردم. کلاسهای دکتر بيگي در دروس تخصصی مدیریت دولتی با توجه به اینکه تغییر رشته داده بودم بسیار به من کمک کرد تا مطالب رو مفهومی یاد بگیرم از ایشون بسیار تشکر میکنم. از کلاس های نکته و تست سایر اساتید هم در در روزهای پایانی برای جمع بندی مطالب استفاده کردم و دو آزمون جامع ماهان رو هم شرکت کردم.

4- برای دروس عمومی چه برنامه ایی داشتید ؟

متاسفانه برای دروس عمومی وقت زیادی نذاشتم به خصوص در درس زبان که حتما توصیه میکنم داوطلبین از ابتدای راه برای این درس و با توجه به اهمیت این درس در مراحل بعدی  برنامه مشخصی داشته باشند. یادگیری درس استعداد تحصیلی هم با کتاب اقای دکتر طورانی و نکات استاد مروج عزیز بسیار شیرین بود.

5- اگر به گذشته برگرديد چه كاري رو اضافه تر انجام مي داديد و چه كارهايي رو انجام نمي داديد؟

انتخاب منابع و مسیر درست مهمترین تاثیر رو در نتیجه شما خواهد داشت . بنابراین صرفا مطالعه بیشتر برای نتیجه خوب به شما کمک نمی کند حتما در انتخاب منابع دقت کنید تا در کمترین زمان به بهترین نتیجه ممکن برسید . خودمم اگه به گذشته برگردم بعضی منابع رو نمی خوانم و روی زبان وقت بیشتری میزارم.

6- براي ماه پاياني كنكور چه توصيه اي داريد؟

تا زمان آزمون و حتی سر جلسه امتحان حوادث مختلفی ممکنه اتفاق بی افته مثلا سر جلسه  منابع سوالات کمی متفاوتر از سالهای قبل باشه. از اینکه کمتر تونستید به سوالات پاسخ بدید نترسید . بدونید شرایط کم و بیش برای همه هست و فقط سوالاتی رو ک مطمئن هستید پاسخ بدید. شما می‌توانید با درصدهای کمتر از رتبه های تک رقمی سالهای گذشته هم رتبه های برتر سال خودتان باشید.

7-حرف آخر(پاسخ به هر سوالي كه لازم بود پرسيده شود و ما نپرسيديم)

با تشکر از خانواده ماهان و آرزوی موفقیت برای تمام عزیزانی که تمایل دارند در این مسیر قدم بردارند.


 

جهت دریافت مشاوره فردی فرم زیر را پر نمایید و یا

از طریق شماره های زیر در واتساپ ما را مطلع سازید :

 

داوطلبان شهرستان:

      09397783185 

 

داوطلبان تهران:

         09397782718   

 

 


whatsapp logo instagram logo