5 تکنیک برای 5 ماه باقیمانده تا کنکور دکتری5 تکنیک برای 5 ماه باقیمانده تا کنکوردکتری:

 برنامه ریزی کنکور دکتری 99

5 ماه تا کنکور دکتری فرصت باقی است و کسانی در کنکور موفق به کسب رتبه دلخواه خود خواهند  شد که از این فرصت به نحواحسنت استفاده کرده باشند. موسسه ماهان بهره گیری از تجربه اساتید و رتبه برترهای سالهای گذشته  5 تکنیک برای این 5 ماه به شما معرفی میکند تا بتوانید در مسیر رتبه برتر شدن قدم برداشته و به هدف مشخص شده خود دست پیدا کنید.

این 5 تکنیک به شرح زیر است:

گام اول تکنیک اول:

هدف گذاری و انجام تست های کمک کننده :

این مرحله شامل دو فاز است در فاز اول  با کمک مشاورین که رتبه برتر های سال های گذشته و اساتید با تجربه این رشته هستند داوطلب میتواند هدف گذاری دقیق و متناسبی با شرایط خود انجام دهد. نقطه شروع هر کار وفعالیتی هدف گذاری و تعیین مقصد است. اگرخواهان موفق هستید ، باید هدفی را برای خود مشخص کنید چرا که بدون داشتن هدف تمرکزکافی نداشته و از مسیر مشخصی برخوردار نیستید.

در فاز دوم داوطلب به کمک دو تست زیر میتواند در ادامه مسیر هدایت شود:

تست اول: انجام تست سبک مطالعه که  توسط متخصصین دپارتمان سنجش و موفقیت موسسه ماهان انجام میشود تا عادات شخصی مطالعه داوطلبان شناسایی شده و بر مبنای  آنها روش های صحیح مطالعه متناسب با ویژگی های فردی داوطلب ، به ایشان ارائه میگردد.

تست دوم : انجام تست پیش آزمون که  در این تست توانایی ها و استعدادهای داوطلبان ارزیابی شده و سپس نتایج آن تحلیل و بررسی میشود و به داوطلبان ارائه میگردد.

گام دوم تکنیک دوم:

پیشخوانی: در این مرحله داوطلبان 20 روز فرصت دارند تا از تاریخ 1 آبان تا 20 آبان به صورت روزنامه وار خلاصه رفرنس های اصلی را که موسسه ماهان در اختیار آنها قرار میدهد مطالعه کنند. این کار موجب میشود تا داوطلب با مفاهیم دروس اصلی خود آشنایی نسبی پیدا کند و سرعت یادگیری ایشان در مراحل بعدی دو چندان شود.

گام سوم  تکنیک سوم:

در این مرحله نیاز است که داوطلبان رفرنس های اصلی معرفی شده توسط سازمان سنجش را مطالعه کنند.

اما باتوجه به تعداد زیاد منابع ( نزدیک به 40 عدد رفرنس معرفی میشود) و همچنین با توجه به زمان محدود برای مطالعه تا کنکور دکتری ، خواندن منابع اصلی کار هوشمندانه ای نیست. پس در این مرحله اساتید با تجربه موسسه ماهان با تسلط کامل بر تمامی منابع و سبک سوالات کنکور، در کلاس های حضوری و کلاس های آنلاین تمام منابع اصلی کنکور دکتری  را به داوطلبان تدریس نموده و انواع تست های مربوطه را حل مینمایند.

کلاس های تدریس و تست به مثابه ی کاتالیزورهای قوی برای شما عمل میکنند چرا که هم حجم مطلب را برای شما کاهش میدهد و هم زمان مطالعه شما را هوشمندسازی میکند.

گام چهارم تکنیک چهارم:

خواندن مطالب و تست زدن به تنهایی نمیتواند شما را به قبولی و موفقیت برساند چرا که هر کاری بدون داشتن بازخورد بدون نتیجه خواهد ماند. لذا نیاز است پس از خواندن مطالب و تست زدن با توجه به یک بودجه بندی دقیق و حساب شده، درس ها مرور شده و آزمون های آزمایشی داده شود تا با تحلیل نتایج آزمون ، نقاط قوت و ضعف مشخص شود و اشکالات داوطلبان مشخص شده و تا آزمون بعدی رفع اشکال گردد.

آزمون های آزمایشی دکتری موسسه ماهان در 4 مرحله موجب میشود تا دروس را تا روز کنکور چندین مرتبه مرور نمایید و تمامی اشکالات خود را رفع نموده و با توجه به کارنامه های تحلیل شده آزمون ، برنامه ریزی دقیقی برای ادامه مسیر داشته باشید.

گام هفتم تکنیک هفتم:

در آخرین قدم برای رسیدن به موفقیت نیاز است که مطالب خوانده شده در این مدت را به طور صحیح، جمع بندی کرده و با حل تست های ده سال اخیر کنکورسراسری با سبک سوالات و راه حل مناسب برای آنها آشنا شده و سرعت تست زنی خود را افزایش دهید.

کلاس های نکته و تست موسسه ماهان این امکان را به شما میدهد که دروس مدنظررا همراه با اساتید خود جمع بندی کرده و به تسلط کامل در حل تست های کنکور برسید. 

 


درخواست مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی :
 

شماره موبایل :
  

مشاوره برای :
 پرسش های پاسخ داده شده
 • بهادران

  [ 1398/02/12 23:8:57 ]

  باسلام. من بسته کتب آمادگی دکتری رو از نمایشگاه امسال خریداری کردم. چرا کتاب متون فقه در این پک وجود نداره؟ باتشکر


  با سلام و احترام

  برای پیگیری کتاب های خود در مقطع ارشد و دکتری با شماره 0218506 و واحد کتاب تماس حاصل نمایید.

 • زهره

  [ 1398/02/11 2:53:7 ]

  سلام آیا کتاب مجموعه سوالات کنکور ارشد با پاسخ تشریحی گروه بیوتکنولوژی در کشاورزی رو دارین؟


  با سلام و احترام 

  موسسه ماهان در رشته کشاورزی در مقطع ارشد و دکتری هیچ خدماتی ارائه نمی دهد.

 • اکبر

  [ 1398/02/02 14:13:38 ]

  با سلام و احترام از داوطلبین رتبه های برتر(تک رقمی) کنکور دکتری توسط موسسه ماهان تقدیر بعمل می آید؟ در صورتی که از خدمات موسسه ماهان استفاده نشده باشد.


  سلام و احترام 

  ضمن ارزوی موفقیت برای شما با 0218506 تماس حاصل نمایید تا تیم پشتیبانی شمارا راهنمایی فرمایند.

 • فرید

  [ 1397/12/07 3:55:12 ]

  مدت زمان رسیدن محصول در شهرستان ها تقریبا چند روز طول میکشه؟


  با سلام واحترام 

  معمولا سه روز کاری 

 • R

  [ 1397/11/12 21:0:43 ]

  با سلام آیا پاسخنامه تشریحی آزمون دکتری ریاضی محض ۹۷ رو دارید؟؟


  با سلام و احترام 

  برای دریافت پاسخ نامه به ادرس سایت ماهان مراجعه کرده و مقطع و رشته خود را انتخاب بفرمایید. 

 • عاشوری

  [ 1397/11/08 15:18:19 ]

  سلام . کلاس های نکته و تست برای رشته مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد چه زمانی است ؟ مدت زمانش چقدره ؟


  با سلام و احترام 

  برنامه کلاس نکته و تست ارشد مدیریت مالی در لینک جاری در اختیار شماست و برای مشاوره و اطلاع از قیمت با شماره 0218506 تماس حاصل نمایید.

 • سارا احمدی مقدسی

  [ 1397/10/19 22:18:19 ]

  با سلام من دو هفته قبل از شروع کلاس ها درخواست لغو کلاس ها و امتحان ها رو به سایت داده بودم و آقای سلیمانی پیگیر کارهایم بودن و بعد از پیگیری های من شماره منو گرفتن که خودشون نتیجه رای شورا رو به من اعلام کنن ولی وقتی هیچ تماسی از ایشون دریافت نکردم و پیگیر کارم شدم گفتن که ایشون رفتن از موسسه و درخواست های بنده هم تو سایت ثبت نشده!!خواهشمندم نسبت به لغو کلاس ها و با عودت دادن وجه بنده اقدام نمایید


  با سلام و احترام 

  برای پیگیری امور اموزش خود با شماره 0218506 تماس گرفته و با مسئول اموزش اقای صالحی فر صحبت بفرمایید.

 • حسین کریمی

  [ 1397/10/19 13:43:11 ]

  سلام،از فارغ التحصیلی زمان زیادی سپری شده،نگاهی به کتاب ها داشتم ، یادآوری مطالب مشکل هست ،نمونه ای از کلاسهای آنلاین و دیدم وپسندیدم هم باشه کمک خوبیه.


  با سلام و احترام

  برای اطلاع از برنامه کلاس انلاین خود از طریق سایت مقطع و رشتتون رو انتخاب بفرمایید و روز و ساعت کلاس رو مشاهده نمایید برای خرید با شماره 0218506 تماس حاصل نمایید.

 • قیداری

  [ 1397/10/18 13:37:59 ]

  سلام شما خدمات درباره رشته حقوق اسلامی درمقطع دکتری دارین?


  سلام وقت  شما بخیر

   برای اطلاع از رشته هایی که خدمات آن در موسسه موجود هستند به سایت مراجعه کرده و یا با شماره 0218506 تماس بگیرید.

 • مهدی قادری

  [ 1397/10/10 11:55:2 ]

  باسلام و عرض خسته نباشید چرا در مجموعه شما برای گروه آموزش عالی خدماتی وجود ندارد؟ حداقل یک مصاحبه با رتبه های تک رقمی این رشته داشته باشید باتشکر


  سلام وقت بهیر

  موسسه ماهان برای تحصیلات تکمیلی تمام خدمات مربوطه شامل : کتاب آموزشی ، کلاس های حضوری و آنلاین ،آزمون های آزمایشی ، بسته مشاوره ، منابع موجود و مصاحبه با رتبه های برتر را دارد و از سایت می توانید تمامی آنها را مشاهده کنید.

  برای اطلاعات بیشتر با شماره 0218506 تماس بگیرید.اولین قبلی1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10بعدی آخرین
سوال خود را بپرسید
در صورتیکه علاقه مند به دسته بندی سوالات خود به نام خودتان هستید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس سوال خود را مطرح نمایید تا پس از پاسخ در بخش سوالات من قابل مشاهده باشد.
در صورت تمایل وارد شوید
 •  
 •    
 •  
 •