رتبه 9 دکتری مدیریت صنعتی 1400مریم قاضی‌سعیدی رتبه 9 دکتری مدیریت صنعتی 1400

 

 

 مریم قاضی سعیدی رتبه 9 مدیریت صنعتی دکتری 1400

 

نتبجه نهایی : رتبه 9 دکتری  مدیریت صنعتی

 

1- از چه زمانی برای کنکور دکتری شروع به مطالعه کردید ؟ و اينكه شاغل بوديد؟

از مهر به طور جدی شروع کردم. شاغل نیستم. اوایل به طور متوسط ۳ ساعت در روز می خواندم ولی ماه آخر ساعت مطالعه ام خیلی بیشتر شد و حتی می توانم بگم هفته آخر و روزهای آخر روزی ۱۰ ساعت درس خواندم.

2-توصيه تون به داوطلبان كنكو۱۴۰۱ چيست؟

حتما از ابتدا برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. و اینکه اگر به طور مثال موسسه ماهان را انتخاب کردید فقط و فقط با خط مشی ماهان و مراجعی که اساتید معرفی می کنند پیش بروید و اصلا شاخه به شاخه نروید چون قطعا کتاب ها و جزوه های زیادی وجود دارد ولی فقط یه راه را انتخاب کنید و در همان  راه جدی پیش بروید ، شاخه به شاخه رفتن تنها باعث افزایش استرس و بهم ریختگی ذهن می شود.

3- از كلاس و ازمون آزمايشي هم استفاده مي كرديد؟

بله من از کلاس های مبانی مدیریت و اسلام دکتر مدرسی ، آمار دکتر طورانی ، تولید و تحقیق در عملیات دکتر معدنچی و نکته و تست استعداد دکتر مروج و نکته و تست زبان دکتر رحیمی استفاده کردم.

4- برای دروس عمومی چه برنامه ایی داشتید ؟

من چون خودم زبان رو همیشه کار می کردم و کلاس های دیگری از قبل از برنامه کنکور می رفتم ، در نتیجه در آخر فقط کلاس نکته و تست زبان رفتم. همین طور کلاس نکته و تست استعداد رو رفتم که بسیار عالی بود.

5- اگر به گذشته برگرديد چه كاري رو اضافه تر انجام مي داديد و چه كارهايي رو انجام نمي داديد؟

 سعی می کردم از ابتدا همراه با درس خواندن بیشتر تست بزنم و تست های کنکورهای اخیر را از همان ابتدا برای هر مبحثی بیشتر کار می کردم.

6- براي ماه پاياني كنكور چه توصيه اي داريد؟

ماه آخر بسیار بسیار مهم است و اصلا نا امید نشوید که دیگر چیزی به کنکور نمانده . ماه آخر می تواند هر کسی در هر سطحی که باشد را چند مرتبه بهبود ببخشد. ساعت مطالعه تون را در ماه آخر دو برابر کنید . تمامی تست های کنکورهای اخیر را با دقت و توجه بزنید و حتما در ماه آخر مراقب سلامت روح و جسمتون باشید.

7- حرف آخر(پاسخ به هر سوالي كه لازم بود پرسيده شود و ما نپرسيديم)؟

سر جلسه کنکور تمامی سعی تون رو کنید که آرامش داشته باشید و بدونید که فشار و استرس فضای جلسه برای همه می باشد ، و اینکه حتی اگر ۵ دقیقه به اتمام آزمون هم مانده باشد دست از تلاش برندارید ،  در آزمون دکتری هر یک عدد تست ارزش خیلی زیادی دارد.

 


 

جهت دریافت مشاوره فردی فرم زیر را پر نمایید و یا

از طریق شماره های زیر در واتساپ ما را مطلع سازید :

 

داوطلبان شهرستان:

      09397783185 

 

داوطلبان تهران:

         09397782718   

 سر جلسه کنکور تمامی سعی تون رو کنید که آرامش داشته باشید و بدونید که فشار و استرس فضای جلسه برای همه  می باشد ، و اینکه حتی اگر ۵ دقیقه به اتمام آزمون هم مانده باشد دست از تلاش برندارید ،  در آزمون دکتری هر یک عدد تست ارزش خیلی زیادی دارد.

 


نظرات کاربران

UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage

اولین قبلی1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10بعدی آخرین
نظر خودرا وارد کنید!
 
   
 
 


whatsapp logo instagram logo