رتبه 7 مدیریت بازر گانی دکتری 1400 

سحر ستوده نژاد رتبه 7 مدیریت بازر گانی دکتری 1400

 

سحر ستوده رتبه 7مدیریت بازرگانی دکتری 1400

 

نتیجه نهایی : رتبه 7 دکتری مدیریت بازرگانی

 

 

 

1- از چه زمانی برای کنکور دکتری شروع به مطالعه کردید ؟ و اينكه شاغل بوديد؟

شروع مطالعه ام از هفته آخر شهریور ماه بود و البته از اواسط آبان ماه به صورت جدی تر و با برنامه ریزی بهتری پیش رفتم . خیر بنده در طول این مدت شاغل نبودم.

2- توصیه تون به داوطلبان كنكور۱۴۰۱ چيست؟

ابتدا منابع درست را شناسایی و انتخاب کنید و با برنامه ریزی بطور مستمر و جدی درس بخوانید. سعی کنید همرا ه با مطالعه جزوات و کتاب ها تست بزنید و تست هایی که غلط زده اید را مرور کنید و آنها را در خلاصه های خود یادداشت کنید. داشتن خلاصه نویسی در ماه های آخر برای مرور و جمع بندی مطالب، کمک زیادی خواهد کرد و از سردرگرمی در حجم زیاد دروس تخصصی جلوگیری می کند. همچنین حتما هر روز چندین درس را در برنامه مطالعاتی خود داشته باشید. از درس آمار به هیچ عنوان غافل نشوید و آن را کنار نگذارید .  علی رغم ظاهر شاید سخت آن از این درس راحت تر از دروس تخصصی دیگر می توان درصد بالایی گرفت .  فقط آن را زود شروع کنید و به دلیل فرار بودن آن حتما مرور را در برنامه خود داشته باشید.

3- از كلاس و ازمون آزمايشي هم استفاده مي كرديد؟

بله در کلاس ها و آزمون های آزمایشی شرکت کرده ام.

4- برای دروس عمومی چه برنامه ایی داشتید ؟

به دلیل سطح خوب زبانی که داشتم ، نزدیک به کنکور تست های مربوط به کنکور های سال های قبل را زدم و قبل از آن زمان آن را به دروس اختصاصی اختصاص می دادم و البته این روند را به دوستان پیشنهاد نمی کنم . سعی کنند هر روز زمان کمی را به دروس عمومی خود اختصاص دهند . برای درس جی مت هم سعی کنید خود را با سوالات بخش درک مطلب و استدلال درگیر کنید و امتیاز این بخش را به خوبی کسب کنید. در رتبه های تک رقمی این دو درس نقش به سزایی دارند .

5- اگر به گذشته برگرديد چه كاري رو اضافه تر انجام مي داديد و چه كارهايي رو انجام نمي داديد؟

از نقاط قوت خود غافل نشوید و در کنار درس هایی که در آنها ضعیف تر هستید و احتیاج به زمان بیشتری دارند حتما درس هایی که در آنها مهارت دارید هم در برنامه خود داشته باشید . بنده اگر به چند ماه قبل برگردم ، زدن تست زبان را حتما از ماه های قبل از کنکور در برنامه خود جا میدادم و به نظرم ۴۵٪ ی که در کنکور زدم به راحتی برای زبان به ۶۰٪ می توانست افزایش یابد.

 

6- براي ماه پاياني كنكور چه توصيه اي داريد؟

در ماه آخر دروس را با مرور به همراه زدن تست های مختلف جمع بندی کنید. ماه آخر قطعا زمان طلایی شما به حساب می آید. پس سعی کنید از تمامی زمان خود برای مطالعه جدی تر با ساعت مطالعه بالا تر استفاده کنید. احتمالا در ماه آخر و به دلیل نزدیکی به زمان کنکور گاهی دچار استرس و نا امیدی شوید. اجازه ندهید که این افکار روی روند شما تاثیر بگذارد و با امید و توکل به خدا یقین بدانید که موفقیت در مسیری که ماه ها در آن تلاش کرده اید نزدیک است.

7-حرف آخر(پاسخ به هر سوالي كه لازم بود پرسيده شود و ما نپرسيديم)

و حرف آخر اینکه هر هدفی با تلاش و صبر به دست می آید و هیچ زحمت هدف داری بی نتیجه نمی ماند. با وجود تمامی مشکلات هدف خود را بطور جدی دنبال کنید و به خودتان و تلاشتان ایمان داشته باشید. مثبت نگر باشید و با تمام توان چند ماه برای هدفتان بجنگید. ان شا الله که با لطف خدا و همت خودتان حتما موفق می شوید.

 

در اخر لازم است از اساتید خوبم تشکر کنم که این مسیر را برایمان هموارتر کردند. به امید موفقیت برای شما عزیزان


 

جهت دریافت مشاوره فردی فرم زیر را پر نمایید و یا

از طریق شماره های زیر در واتساپ ما را مطلع سازید :

 

داوطلبان شهرستان:

      09397783185 

 

داوطلبان تهران:

         09397782718   

 

 
نظرات کاربران

UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage

اولین قبلی1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10بعدی آخرین
نظر خودرا وارد کنید!
 
   
 
 


whatsapp logo instagram logo