کـلاس رو هـمراهـت داشـته بـاش« کـلاس رو هـمراهـت داشـته بـاش »

کلاس آنلاین دکتری

امروزه با پیشرفت روش های آموزشی و تکنولوژی یادگیری کلاس آنلاین جهشی در روند تدریس مهارت های مورد نیاز معرفی شده است. یکی از روش های نوین بهره مندی از فضای مجازی و مزایای آموزش آنلاین است. 

یادگیری یکی از ملزومات زندگی افراد است، اما به دلایل مختلف ممکن است امکان حضور در کلاس و یادگیری را نداشته باشید. اگر روش یادگیری شما به کندی پیش می رود در هر بازه زمانی که خواستید می توانید کلاس ها را مشاهده کنید، یکی از بهترین فواید استفاده از کلاس آنلاین این است که به شما امکان می دهد توانایی خود را در دروسی که ضعیف هستید افزایش دهید و به ضعف هایتان غلبه کنید.

شرکت در دوره آنلاین منجر به نتایج جدید و متفاوت خواهد شد.در واقع کاری که شیوه آموزش آنلاین ارائه می‌دهد؛ ارائه آموزش حضوری در بستری امن و سریع است که محدودیت های یادگیری را حذف می‌کند و شیوه آموزش و سبک یادگیری را بهبود می‌بخشد. دوره آموزشی آنلاین باید حس و فضای محیط آموزشی را القا کند و آموزش را متناسب با نیازهای کاربران ارائه نماید و برای آموزش بهتر، انعطاف بیشتری نسبت به دوره های آموزش حضوری داشته باشد.

در کلاس آنلاین مباحثی که جزو سوالات آزمون کنکور می باشد، و شما را برای تست زدن آماده می کند همچنین در کلاس آنلاین استاد با استفاده از تکنولوژی های مختلف مانند قلم نوری یا تخته هوشمند ، ارائه جزوات و بررسی نکات کلیدی درس های مختلف را برای شما تدریس می کنند.کلاس آنلاین یک محیط آموزشی و یادگیری است که به متقاضیان امکان آموزش از راه دور را می دهد و کاربران می‌توانند در یک فضای آموزشی با هم تعامل داشته باشند.

اگر پرمشغله هستید و برای یادگیری و مطالعه امکان حضور در کلاس حضوری را ندارید با ما همراه باشید تا مزیت‌های کلاس آنلاین را بررسی کنیم.

 

مزیت کلاس آنلاین

 • 1- افزایش تمرکز

در کلاس ها بخاطر تنوع در سبک آموزش تمرکز بالاتر و یادگیری بهتری خواهید داشت و بازدهی این کلاس ها به مراتب از مدل آموزش در کلاس های حضوری بیشتر است. با حضور در کلاس های آنلاین سریعتر به بازخورد و تعامل اساتید و سایر داوطلبان دسترسی خواهید داشت و در جلسات بعدی با انگیزه و انرژی بیشتری پیش می روید.

 • 2- صرفه جویی در زمان

  کلاس های آنلاین از چندین جهت می توانند زمان بیشتری در اختیار ما بگذارد. با حضور در کلاس های آنلاین زمانتان صرف رفت و آمد نمی شود همچنین در کلاس های حضوری زمان بسیار زیادی در حین تدریس و یا رسیدن به کلاس تلف می شود.

 • 3-محیط یادگیری راحت تر

آسودگی و آرامش یکی از مهمترین موارد در یادگیری و تمرکز می باشد. با شرکت در کلاس های آنلاین در هر مکانی که هستید می توانید مشغول درس شوید و آن طور که راحت هستید در کلاس ها شرکت کنید.

 • 4-یادگیری فعالانه

  پرسش و پاسخ در زمان تدریس اساتید و تعامل با سایر رقبا در فرآیند یادگیری شما بسیار نقش دارد. این چارچوب به اساتید کمک می کند تا سطح فعالیت متقاضیان در کلاس را افزایش دهد.

 • 5-هزینه کمتر

  کلاس های آنلاین تقریبا دسترسی راحت تری دارند از نظر مالی هزینه های مازاد را کاهش می دهد و شما می توانید در دروس ارائه شده در بهترین کلاس ها با تدریس اساتید مجرب شرکت کنید .

 • 6-نظم شخصی و مسئولیت پذیری

  نظم شخصی برای انجام تمرینات و برنامه ریزی حضور مرتب در کلاس ها باعث می شود به برنامه مطالعاتی خود پایبند باشید . کلاس آنلاین می تواند فرصت مناسبی باشد تا برای کسب رتبه برتر و قبولی در دانشگاه دلخواهتان مسیر جدی تری را پیش بگیرید و با اراده ای قویتر پیش بروید.

 • مرور مباحث

مباحثی که در کلاس آنلاین تدریس می شود به دفعات متعدد قابل مشاهده هست و شما می توانید در هر زمان که نیاز دارید مباحث تدریس شده را مجدد مرور کنید

 برای کسب نتیجه عالی در کنکور، شما باید انتخاب هوشمندانه در زمینه کلاس‌های آنلاین کنکور داشته باشید تا با ویژگی‌هایی که دارند شما را در رسیدن به هدف تان کمک کند. 

در این راستا موسسه آموزش عالی ماهان با 26 سال تخصص در آزمون ورودی ارشد و دکتری، با مشاوره رایگان، اساتید مجرب و ارائه برنامه ریزی فردی با هدف افزایش آمادگی دانشجویان تا انتهای مسیر همراه شماست.

 

بـرای موفقیت کـافـیست مـاهـانـی شـویـد .....


شروع کلاسهای ترم پاییز: آبان ماه


 جهت مشاهده برنامه کلاس های ترم پاییز کارشناسی ارشد و دکتری 1402 مقطع خود را انتخاب بفرمایید 

  


  

جهت دریافت مشاوره تخصصی و شناخت مسیر موفقیت  

از طریق شماره های زیر ما را مطلع سازید :


شماره تماس موسسه ماهان:

    0218506  

  داوطلبان دکتری:  09397782718 

  داوطلبان ارشد:  09397782662 

درخواست مشاوره رایگان
   

نظرات کاربران

UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage

اولین قبلی1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10بعدی آخرین
نظر خودرا وارد کنید!
 
   
 
 


whatsapp logo instagram logo