صـفـر تـا صـد کـنـکـور بـا مـشـاور بـرتـرصـفـر تـا صـد کـنـکـور

بـا مـشـاور بـرتـر

 مشاوره برتر

 

اگر  هدفی را برای خود انتخاب می کنید و قصد دارید در راه رسیدن به آن هدف قدم بردارید انتخاب و تصمیمات گوناگونی پیش رو دارید، قطعا سوالات بی شماری در ذهنتان هست یا با چالش هایی مواجه می شوید که مسیر رسیدن شما به هدف را دشوار می سازد در این مرحله شما دو راه حل دارید، انتخاب اول اینکه با آزمون و خطا و خودآزمایی در این مسیر گام بردارید، و یا اینکه از یک مشاور تخصصی جهت برنامه ریزی و هدفگذاری استفاده کنید.

اگر فرد پرمشغله ای باشید شرایط فردی شما و شرایط مطالعه در کنکور در هر سال متفاوت با سال های گذشته است. و قطعا زمان محدودی دارید که فرصت آزمون و خطا نیست و باید بطور هدفمند این مرحله را پشت سر بگذارید. در زمان مطالعه کنکور بهتر است تمام تمرکزتان روی مطالعه و مباحث کلیدی باشد.

مشاور تحصیلی با برنامه ریزی و هدفگذاری اصولی درصد موفقیت شما را چندین برابر می کند. ویژگی یک مشاور تحصیلی باید به گونه ای باشد که بتواند با دانش روانشناسی و درک درست از دغدغه های یک داوطلب کنکوری به تناسب شرایط فردی شخص تجربیات خود را ارائه کند.

چنانچه در مرحله مطالعه و برنامه ریزی با مشکلاتی روبرو هستید یا بی انگیزه می شوید، بهترین گزینه مشاوره با کارشناسان مجرب و یا رتبه برتر است که مسیر موفقیت در کنکور را تجربه کرده اند و می توانند در طی این مسیر شما را پشتیبانی کنند و مسیر درست را به شما نشان دهند.

بنابراین اگر قصد انتخاب یک مشاور تحصیلی کنکور را دارید، پیشنهاد ما این است که نهایت دقت را به کار بگیرید تا بتوانید مشاوری را انتخاب کنید که در مسیر موفقیت همراهتان باشد. برای انتخاب یک مشاور تحصیلی به بررسی فاکتورهایی مانند تعهد، تخصص، قدمت، دانش مرتبط، شفافیت در روند مشاوره درسی و... توجه کنید.

امروزه یکی از چالش ها و دغدغه داوطلبان کنکور این است که آیا برای موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر داشتن مشاور تحصیلی کنکور ضروری است؟

 در این مقاله در نظر داریم به بررسی این موضوع مهم بپردازیم.

همانطور که می دانید کنکور یکی از مراحل مهم در زندگی هر داوطلب کنکوری است که آینده فرد را رقم می زند، پس بدون شک داشتن هدف و تعهد به مسیر شرط لازم برای موفقیت در کنکور است. در این مسیر افرادی موفق می شوند که راه درست را پیش بگیرند و با سرعت بیشتری در راستای اهداف طلایی خود گام بردارند.

اگر بخواهیم تعریف دقیقی از مشاور داشته باشیم باید بدانیم مشاوره کنکور فردی است که به شما کمک می کند موانع را پشت سر بگذارید و برنامه درستی را برای مطالعه تهیه می کند، همچنین روند مطالعه و پیشرفت شما را بررسی می کند تا به هدفتان برسید. شخصی که برای تحصیل از مشاور کمک می گیرد در راستای بهبود کیفت برنامه ریزی و مطالعه و کسب نتیجه مورد نظر تلاش می کند.

 

یک مشاور خوب ویژگی هایی دارد که عبارتند از:

 • انگیزه
 • شناخت ویژگی های فردی داوطلب
 • ارائه برنامه ریزی فردی
 • پیگیر بودن
 • تنظیم برنامه تفریحاتی و استراحت
 • رفع سردرگمی و مشکلات داوطلب
 • اطلاع از قوانین کنکور و سازمان سنجش

وظایف مشاور کنکور

 • آگاه کردن داوطلب کنکور از آخرین تغییرات کنکور
 • ارائه نکات مهم در سبک مطالعه و مهارت تست زنی
 • برنامه ریزی فردی برای مرحله مرور و جمع بندی
 • معرفی منابع کمک درسی ومعرفی اساتید کنکوری
 • معرفی آزمون های آزمایشی
 • پیگیری وضعیت پیشرفت آزمون ها و روند مطالعه
 • ایجاد انگیزه و روحیه مثبت در داوطلب
 • راهنمایی در انتخاب رشته پس ازاعلام نتایج اولیه کنکور و هدایت فرد در مسیر درست

بر اساس  معرفی ویژگی‌ و وظایف حرفه ای یک مشاور کنکور می‌توانید از یک مشاور مناسب برای پیشرفت و موفقیت بیشتر خود کمک بگیرید. در نظر داشته باشید اگر داوطلب کنکور از یک مشاور خوب و حرفه‌ای بهره‌مند بگیرد می‌تواند پله‌های ترقی را در مسیر رسیدن به هدفش سریع‌تر و راحت‌تر طی کند و به مراحل بالایی دست یابد.

 برای کسب نتیجه مورد نظر از افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه بالایی دارند کمک بگیرید. مشاوران تحصیلی می‌توانند برای رسیدن داوطلبان به نتیجه مطلوب شما را همراهی کنند.

 

هنر مشاوران دپارتمان ارشد و دکتری ماهان برنامه دادن نـیـسـت

کمک به اجرای کامل برنامه شماست....

کـافـیـسـت مـاهـانـی شـویـد....

 


 جهت مشاوره تخصصی رایگان مقطع خود را انتخاب نمایید .


  

جهت دریافت مشاوره تخصصی و شناخت مسیر موفقیت  

از طریق شماره های زیر ما را مطلع سازید :

 

شماره تماس موسسه ماهان:

    0218506  

  داوطلبان دکتری:  09397782718 

  داوطلبان ارشد:  09397782662 

 

 


نظرات کاربران

هنوز هیچ سوالی ثبت نشده است .

نظر خودرا وارد کنید!