قبولی اجباری« قـبـولـی اجـبـاری »

 قبولی اجباری

همانطور که می دانید رویای اکثر متقاضیان آزمون ارشد و دکتری موفقیت در کنکور و قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه شان می باشد. آیا این رویا به حقیقت تبدیل خواهد شد ؟

در نظر داشته باشید عواملی که نحوه‌ی زندگی انسان‌ها را مشخص می‌کند نوع نگرش افراد نسبت به وقایع بیرونی است نه خود وقایع. افرادی که باورهای مثبت دارند در مشکلات به فرصت‌ها فکر می‌کنند تا بتوانند به راه‌های موفقیت برسند و نتایج درخشانی را خلق کنند. برای رسیدن به هر هدفی تلاش و پشتکار نیاز است؛ موفقیت در کنکور نیز هدف بسیاری از متقاضیان بوده که در آینده آن ها نیز بسیارتاثیرگذار خواهد بود .

آزمون کنکور یکی از آزمون های مهم در زندگی هر داوطلب است که می توان با برنامه ریزی برای مطالعه منظم و هدفمند تلاش نمود تا نتایج درخشانی خلق کند. داوطلب کنکور باید فعالیت ها را به طور کامل و دقیق انجام دهد تا استرس ها را کاهش دهد. تحمل استرس تا حدی برای رسیدن به موفقیت امری طبیعی است اما نباید به گونه ای باشد که افراد دلسرد شوند و نباید به این فکر کنید که اگر قبلا شرکت در آزمون را تجربه کردید باز هم شکست می خورید سعی کنید باورهای خود را نسبت به اتفاقات تغییر دهید.

برای موفق شدن در آزمون کنکور و قبولی علاوه بر تلاشی که به طور فیزیکی انجام می دهید قطعا به افکار و باورهای درست و ذهنیت مثبت هم نیاز دارید.

 به خاطر بسپارید:

          تمام موفقیت های بزرگ را افرادی رقم می زنند که به خودشان باور دارند و روی هدف خودشان متمرکز هستند

 

سعی کنید با تفکر مثبت باورهای خودتان را تقویت کنید و موفقیت خودتان را رقم بزنید. در هر مرحله که هستید هر پیشرفت کوچکی که داشتید آن را تحسین کنید. از قدرت های خودتان استفاده کنید چند دقیقه هم که شده تجسم کنید که نتایج کنکور مشخص شده است و شما رتبه بسیار خوبی را بدست آورده اید  از این تجسم عالی لذت ببرید و به احساس خوب برسید تا انگیزه شما برای ادامه مسیر بیشتر شود. یکی از راهکارهای موثر این است که الگوهای خوبی برای خودتان پیدا کنید و نحوه موفقیت آنها را مطالعه کرده و این رتبه های برتر را تحسین کنید. حتی برای افزایش انگیزه خودتان می توانید رتبه خودتان را مشخص کنید و روی دیوار بزنید.

 

یکی از مهمترین رموز و رازهای موفقیت در کنکور این است که زودتر مطالعه برای موفقیت در کنکور را شروع کنید. رتبه های برتر معمولا از چند ماه قبل برای موفق شدن در آزمون کنکور برنامه ریزی می کنند و درس می خوانند . وقتی زودتر مطالعه برای کنکور را شروع می کنید وقت دارید تا درس ها را مفهومی بخوانید و تست های بیشتری را حل کنید. برای برخی از دروس بهتر است در ابتدا مباحث مختلف را مطالعه کنید و سپس سراغ تست زنی بروید. افرادی که لحظه آخر تصمیم می گیرند چون زمان کمی در اختیار دارند مستقیم سراغ تست زنی می روند و این روش اصلا روش خوب و درستی نیست. اگر دنبال راز موفقیت در کنکور یا هر رشته دیگری هستید، مهمترین راز همین است. زودتر به فکر باشید و شروع کنید. به هر حال کنکور حالت رقابتی دارد و اگر شما زودتر شروع کنید از سایر رقبا جلوتر خواهید بود. اگر خودتان هم تا به حال راز موفقیت در کنکور را مطالعه کرده باشید و مصاحبه با رتبه های برتر را مشاهده کرده باشید متوجه می شوید که برترین رتبه ها زودتر از دیگران درس خواندن و تلاش را شروع کرده اند.

به جای تمرکز بر رتبه کنکور و درصد دروس مختلفتان تمرکزتان را روی اهداف کوتاه مدت بگذارید. اگر هدفتان این است که در آزمون آزمایشی چند درس که بیشتر مطالعه کردید را با درصد بیشتری بزنید. اگر هدفتان این است که کل مباحث دروس اختصاصی را تا زمان مشخصی مطالعه کنید با برنامه ریزی پیش بروید تا این اهداف کوتاه مدت مسیر موفقیت در کنکور را برایتان آسانتر می‌کنند.

اولین قدم را بردارید و پیش نیازهای موفقیت در کنکور در زمان کم را اجرا کنید اگر برنامه‌ای برای خودتان چیده‌اید و یا با مراجعه به مشاوران برنامه درسی مشخصی تدارک دیده‌اید، به آن وفادار باشید. نظم و تلاش پیوسته رمز موفقیت در کنکور است و در این مسیر فقط به سمت جلو بروید.

 

ما در ویژه  برنامه «قبولی اجباری»  که در ماه های مهر و آبان برگزار می شود تصمیم داریم شما را

 به صورت رایگان  وارد کلاس های آنلاین ارشد و دکتری ماهان کنیم.

تا با مشاهده و یادگیری مطالب اصلی و پرتکرار، راه رسیدن به قبولی را برای خودتان ساده کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت جدول زمانبندی برنامه به لینک زیر مراجعه کنید.

 

تا انتهای مسیر همراه شما هستیم

کـافـیـسـت مـاهـانـی شـویـد....

  8506-021'     

 


 جهت مشاوره تخصصی رایگان مقطع خود را انتخاب نمایید .


  

جهت دریافت مشاوره تخصصی و شناخت مسیر موفقیت  

از طریق شماره های زیر ما را مطلع سازید :

 

شماره تماس موسسه ماهان:

    0218506  

  داوطلبان دکتری:  09397782718 

  داوطلبان ارشد:  09397782662 

 

 


نظرات کاربران

UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage
UserImage

اولین قبلی1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10بعدی آخرین
نظر خودرا وارد کنید!
 
   
 
 


whatsapp logo instagram logo