شرایط عضویت
***   بسیار مهم   ***

برای استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین موسسه ماهان باید وارد حساب کاربری خود در فروشگاه سایت شوید و یا در صورت عدم عضویت ، ثبت نام نمایید .

قوانین عضویت در فروشگاه :

1 . از شماره همراه خود ( بدون صفر اولیه ، به طور مثال : 9122222222 ) به عنوان نام کاربری استفاده نمایید زیرا رمز عبور به همراه شما ارسال خواهد شد .

2 . از ایمیل معتبر استفاده نمایید زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل مخابراتی رمز عبور از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد . و همچنین در صورت فراموشی رمز عبور و استفاده از سرویس یادآوری رمز عبور ، معتبر بودن ایمیل بسیار مهم است زیرا ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد می نمایید ، جهت یادآوری رمز عبور از شما پرسیده می شود .

3. پس از عضویت ابتدا باید مشخصات خود را در بخش ویرایش مشخصات کامل نمایید و آدرس دقیق پستی خود را به همراه نام استان و شهر به صورت واضح وارد نمایید زیرا در صورت خرید از فروشگاه و نیاز به ارسال ، محصول مورد نظر به آدرس وارد شده ارسال خواهد شد .

4. درصورت خرید و صدور فاکتور و استفاده از سرویس پرداخت آنلاین و موفقیت در پرداخت بسته خریده شده با توجه به نوع ارسالی بودن آن بلافاصله تحویل پست خواهد شد،پس در استفاده از سرویس پرداخت آنلاین بسیار دقت نمایید زیرا وجه واریزی در هیچ صورتی استرداد نخواهد شد .


whatsapp logo instagram logo