پنجمین پخش زنده دکتری برگزار شدپخش زنده نکات طلایی دکتری برگزار شد 

 

  

 

 

 

*نکات طلایی دکتری *

برای همه ما پیش آمده است که در هنگام مطالعه برای  آزمون دکتری بی انگیزه و نا اُمید  می شویم .

از دست دادن این انگیزه خیلی ساده هم نیست !؟ افکار منفی ، حجم زیاد مطالعه ، مسائل و گرفتاری های روزانه ، مشکلات  جسمی  و روحی ، بیماری  کرونا که  به تازگی به نوبه خود باعث استرس خیلی از داوطلبین شده است .

 

←  در این شرایط راهکار و نکاتی برای داوطلبین وجود دارد که می تواند با استفاده از این نکات راه کنکور را برای خود آسان فراهم سازد که این نکات ازجمله : در درس خواندن متعادل باشیم ، روی هدفمان متمرکز باشیم ، برای خود انگیزه ایجاد کنیم ، از اخبار و مطالب نا اّمید کننده  دوری کنیم ، برنامه ریزی دقیق برای این برنامه  تلاش کنیم .

› موسسه ماهان در خصوص این نکات راهکاری برای داوطلبین فراهم ساخته  که با مطالعه  و برنامه ریزی  دقیق که توسط  مشاورین معتبر ارائه گردیده است این  پکیج شامل  کلاس آنلاین ، آزمون ، کتاب ، نکته و تست  می باشد که کلاس آنلاین قابل مشاهده به دفعات و ذخیره می باشد.

همچنین موسسه ماهان جهت ارائه پکیج قبولی در آزمون سراسری ویژه دکتری پنجمین پخش زنده تلویزیون اینترنتی  با موضوع نکات کلیدی طلایی روز سه شنبه 27 آبان ماه ساعت 8 شب برگزار نمود . که در این برنامه با حضور رتبه های برتر دکتری سال 99:

 در ابتدا آقای فروتن ، رتبه 1 مدیریت بازرگانی به محوریت آزمون و الویت بندی منابع  برای مطالعه اشاره نمودند ، سپس آقای اسد زاده ، رتبه 1 مدیریت دولتی بر تمرکز افراد بر روی دروسی که اهمیت به سزایی  دارد  اشاره کردند  ، در ادامه آقای ساسان پور ضیاء ، رتبه 3 مدیریت بازرگانی نگاه به زمان بندی ساعات مطالعه  و تخمین رتبه و اهمیت  مصاحبه پرداختند و خانم مائده جابری راد ، رتبه 3 پژوهش هنر به نحوه مطالعه منابع و با توجه به  گستردگی مطالب اشاره کردند ،  همچنین  خانم طوبی حقیقت ، رتبه 4 حسابداری نگاهی به چگونگی داشتن انگیزه در مسیر پر رقابت کنکور پرداختند و در آخر آقای عباس رضوانی ، رتبه 23 ادبیات به  اهمیت کلاس نسبت به کتاب اشاره نمودند و همچنین  با حضور اساتید برجسته ماهان ،

جناب استاد رحیمی ، مدرس بیش از 20 سال دروس زبان دکتری که به اهمیت زبان درکنکور دکتری و جناب استاد مروج ، مدرس بیش از 200 دوره    GMATو بازاریابی ، به  اهمیت دروس استعداد تحصیلی و نحوه برنامه ریزی  و استراتژیک ها پرداختند و همچنین استاد بیگی ، مدرس بیش از 10 سال دروس مدیریت ، نگاهی به  اهمیت مدت زمان ، برای مطالعه هر درس پرداختند و در آخر جناب استاد صفاری ، مدرس بیش از 17 سال دروس اقتصاد به  اهمیت آزمون PHD برای افراد اشاره نمودند .

این برنامه با حضور مجریان توانمند  هم چون دکتر بهنود صدر ، مدرس دانشگاه مدرسه عالی کسب وکار ماهان و دکتر وحید خدری کیا ، مدرس دانشگاه مدرسه عالی کسب وکار ماهان و با همکاری سرکار خانم مبینا نصیری ، مجری برجسته صدا و سیما اجرا شد .

                                * اگر رویای قبولی در آزمون های دکتری را دارید کافیست ماهانی شوید*    

 
نظرات کاربران

هنوز هیچ سوالی ثبت نشده است .

نظر خودرا وارد کنید!