ماهان برترین موسسه آموزش عالی آزاد کشور می باشد.

موسسه ای با بیش از دو دهه فعالیت موفق و اثر گذار در حوزه تحصیلات تکمیلی و خدمت رسانی به جوانان ایران زمین در هموار نمودن مسیر موفقیت در ماراتن علمی وسونوشت ساز کنکور این موفقیت  افتخار بزرگی است که نصیب خانواده بزرگ ماهان گردیده است و  بی شک هیچ موفقیتی اتفاقی نیست .

یکی از دلایل و البته مهم ترین دلیل  موفقیت ماهان در طی این دو دهه سبک فعالیت آموزشی  منحصر بفرد ماهان می باشد که در تطبیق بالای  کلیه خدمات ارائه شده شامل: کلاس های حضوری - کلاس های آنلاین - آزمون های آزمایشی - کتاب های مرجع - مشاوره و پشتیبانی  با آزمون سراسری تبلور یافته  می باشد.

تیم آموزش  ماهان شبیه ترین محتوای آموزشی و سنجشی و مشاوره ای با کنکور سراسری  را در خدمات  خود به داوطلبان خود ارائه می دهد.تا داوطلب در مسیر رسیدن به هدف خود که همان قبولی در کنکور می باشد ذره ای به خود شک و تردید راه ندهد.در همین راستا تمام گروه های آموزشی ،تیم تولید ،گروه  تالیف و تیم دپارتمان مشاوره در ماهان پروژه های تحقیقیاتی  ، مطالعاتی خود را درجهت بهبود فرایند های سیستم های آموزش و تولید محتوا های آموزشی ، سنجشی و مشاوره ای به کار می بندند که هرسال درصد تطبیق بالا با سوالات آزمون سراسری  حفظ شود  و داوطلبین با آرامش در دریای پرتلاطم کنکور گام بردارند.

به خاطر همین تطبیق و تشابه  بالاست که دانشجویان ماهانی در جلسه کنکور چیزی متفاوت از خدمات ارائه شده در ماهان را تجربه نمی کنند وسوالات را کاملا آشنا می بینند و این ماراتن علمی  را با موفقیت پشت سر می گذراند  و ماهان را همواره  به دوستان خود معرفی می کنند.

درطی امسال و دو دهه گذشته رتبه های برتری که  از خدمات ماهان بهره مند شده اند به صورت دقیق موضوع  تطبیق بالای خدمات ماهان را درک کرده اند و از این سیستم نهایت بهره را برده اند و از طرفی وقتی پای صحبت اساتید کلاس های حضوری وآنلاین ،مولفین کتب  ،مشاورین تخصصی دپارتمان مشاوره می نشینیم در تحلیل کنکور به مباحث و سوالات مشابهی که پیش از کنکور در کلاسها به دانشجویان ارائه داده اند به طور دقیق اشاره می کنند.

آری اینست رمز موفقیت داوطلبین ماهانی و رمز ماندگاری ماهان درطی دو دهه  و چه شعار زیبایی دارد ماهان که :

"کافیست ماهانی  شوید"

امسال یعنی در سال 97 نیز همچون سالیان گذشته خدمات آموزشی ماهان براساس سرفصل های آزمون سراسری  طراحی شده که  سال موفقیت شمارا رقم بزنند.

  • کلاس های حضوری و آنلاین بابرترین اسایتد و کاملا منطبق با متدروز دنیا
  • آزمون های آزمایشی با جامعه آماری بالا و کارنامه ی کاملا منحصر بفرد براساس تزاز آزمون سراسری
  • کلاس های آنلاین با اساتید معتبر کشور و براساس تکنولوزی روز دنیا
  • کتاب های کمک آموزشی ماهان منطبق با سرفصل های آزمون 97 و شامل شرح درس ،نکته و تست
  • دپارتمان مشاوره با تیم تخصصی بصورت حضوری و تلنفی

امید است که با پیوستن خود به خانواده بزرگ ماهان  در سراسر کشور  در طرح "با تطبیق قبول شو"سالی  ماندگار رابرای شما رقم بزنیم.

کافیست ماهانی شوید...