طرح جوانه های امید-طرح حکمت نیروهای مسلحطرح جوانه های امید(طرح حکمت نیروهای مسلح) با هدف عرضه خدمات علمی آموزشی به فرزندان نیروهای مسلح هر ساله با شناسایی معتبرترین موسسات آموزشی در سطح کشور چشم انداز روشنی از تقویت بنیه علمی بزرگترین و گسترده ترین خانواده شاغلین کشور زا ترسیم نموده است.

از این رو موسسه آموزش عالی آزاد ماهان به عنوان پر سابقه ترین موسسه در امر آموزش تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد، دکتری و MBA ) افتخار دارد تا در این طرح با تجهیز بیش از 150 نمایندگی خود در سراسر  ایران اسلامی خدمات خود را با پیشرفته ترین متدهای علمی به فرزندان نیروهای مسلح ارائه نماید.

این خدمات شامل برگزاری آزمون های آزمایشی تعیین سطح و جامع و همچنین بسته های کامل آموزشی شامل جزوات و کتابهای بانک تست بوده که در رشته های محتلف و با تائید اساتید برجسته کشور آماده گردیده است.

امید آن است موسسه آموزش عالی آزاد ماهان بتواند با در اختیار گذاشتن تجربیات گسترده علمی و آموزشی خود به طرح جوانه های امید ، بستر مناسبی را از شکوفایی علمی جوانان کشور ایجاد نماید.

اینجا را کلیک نمایید .


پرسش های پاسخ داده شده


هنوز هیچ سوالی ثبت نشده است .

سوال خود را بپرسید
در صورتیکه علاقه مند به دسته بندی سوالات خود به نام خودتان هستید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس سوال خود را مطرح نمایید تا پس از پاسخ در بخش سوالات من قابل مشاهده باشد.
در صورت تمایل وارد شوید
 • انتخاب مقطع :


  انتخاب گروه :


  انتخاب رشته :


  استان :


  شهر :


 •  
 •    
 •  
 •