جمع بندی ارشد و دکتری 1403

به گام آخر رسیدیم...

رتبه های برتر همواره به این نکته مهم اشاره کردند که ماه پایانی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نقش بسیار تعیین کننده و بسزایی در سرنوشت و نتیجه آزمون آنها داشته است. دوران جمع بندی به دلیل اهمیت بالا و زمان نزدیک به کنکور همواره از مهم ترین گام های مسیر قبولی داوطلبین می باشد‌.

موسسه آموزش عالی آزاد ماهان همچون سالیان گذشته برای جمع بندی ارشد و دکتری 1403 اقدام به برگزاری کلاسهای جمع بندی و نکته و تست کرده است. کلاسهای جمع بندی و نکته و تست ماهان ویژه تمامی سطوح مطالعاتی می باشد و داوطلبین با هر سطح و آمادگی می توانند بهترین نتیجه را از این کلاسها بگیرند.

برای ثبت نام در دوره نکته و تست ماهان فرم زیر را پر کنید

 

جهت مشاهده برنامه کلاس های آنلاین دوره نکته و تست ماهان 1403کلیک کنید

 

چرا دوره نکته و تست مهم است ؟

چه داوطلبینی که شروع کرده و مسیر خوبی را پيش رفتند و چه داوطلبینی که مطالعه ای برای کنکور نداشتند می توانند افزایش درصد بسیار خوبی در دروس خود کسب کنند و بالاترین بازدهی ممکن را داشته باشند.
همچنین علاوه بر تدریس مباحث و سرفصل های مهم و آموزش روش های سریع حل تست و حل تست های سالهای اخیر، سوالات احتمالی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری نیز آنالیز میگردد و دفترچه پیش بینی سوالات کارشناسی ارشد و دکتری توسط اساتید ارائه میگردد.

 

 

ثبت نام آغاز شده است

کلاسهای نکته و تست ماهان ویژه تمامی رشته های فنی مهندسی و علوم انسانی با حضور مطرح ترین اساتید کشور از ۵ بهمن برگزار میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به وب‌سایت ما مراجعه کنید یا با دفتر مشاوره با شماره 8506-021 تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوران ما همواره آماده به ارائه راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما در خصوص ثبت نام، انتخاب رشته، و سایر مسائل مرتبط با تحصیل در ماهان است

 

رتبه برتر های ماهان 

ارتباط با موسسه ماهان

همانند سالیان گذشته رتبه های برتر ماهانی هستن